Liczba postów: 755
Liczba wątków: 1
Dołączył: Mar 2025
Reputacja:
31
Jeśli zarząd zacznie składać oferty dopiero w sierpniu to nie ma co liczyć. Jak zacznie teraz albo za chwilę to wszystko zależy od danego piłkarza. Dzisiaj grajek może czekać na lepsze opcje a jutro mogą się te opcje wysypać i pojutrze melduje się w Poznaniu.
Liczba postów: 2,399
Liczba wątków: 5
Dołączył: Oct 2024
Reputacja:
21
A my czekamy kolejny rok na LM, LE i meldujemy się w LKE który nie jest takim magnesem jak LM dla zawodników i połowa z nich odmawia a druga stawia zaporowe warunki. Nowe nie znałem.. a nie czekaj przecież to jest co rok przerabiane i choć człowiek się łudził, że tym razem będzie inaczej to widzę, że nie będzie i mityczne ,,Heliki" może przyjdą a może nie a może przyjdzie jakiś ananas pokroju Fiabemy.
Liczba postów: 1,550
Liczba wątków: 14
Dołączył: Dec 2024
Reputacja:
63
29-05-2026, 13:57
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 29-05-2026, 13:58 przez strzelisty jupiter.)
Niech wypożyczą ze dwóch kozaków z lig top 5, ale z klubów, które nie mają szansy na Ligę Mistrzów. Niech to będzie magnesem. Środkowy obrońca i środkowy pomocnik na początek.
Nie sprzedawać swoich z pierwszego składu dopóki nie będzie dograny ktoś w jego miejsce.
Liczba postów: 388
Liczba wątków: 0
Dołączył: May 2025
Reputacja:
14
Rząsa: „Jest zainteresowanie naszymi wychowankami, ofert za nich już nie ma. Dotąd nie dostaliśmy żadnych oficjalnych ofert za Michała Gurgula, Antoniego Kozubala, Wojciecha Mońkę i Bartosza Mrozka. Są tylko zapytania, rozmowy, ofert brak.”
Liczba postów: 783
Liczba wątków: 2
Dołączył: May 2025
Reputacja:
24
Z wywiadów z Rząsą czy Rutkowskim wynika, że to często wygląda po prostu tak, że składają za piłkarza X ofertę określonego rzędu. Dodajmy wysoką ofertę, z fajną perspektywą, itd. Piłkarz mówi, że okej, podoba mi się, ale chcę poczekać jeszcze dwa tygodnie, bo agent mówi, że może przyjdzie ktoś z Top 5, bo tam też są pytania.
I nie jest tak, że "no ale to trzeba oferować kontrakty takim piłkarzom, którzy będą chcieli przyjść". Tylko to tak nie działa, bo rynek jest płynny i każdy czatuje na lepszą okazję.
Wiadomo, że jak ktoś każe czekać, to można pójść po innego, potem po jeszcze innego, ale to automatycznie półka się obniża. Myślę, że są to bardzo ciężkie rozmowy, szczególnie że jesteśmy na takiej półce, gdzie nas już interesują piłkarze, którzy są na takiej granicy między przysłowiową pierwszą i drugą bundesligą.
W maju to możesz podpisać Arsenicia, Alomerovicia czy Brkicia, a nie grajka który liczy na oferty z Top 5. Chyba że dasz kontrakt bańkę euro jak Dobrzycki.
Niemniej, liczę że uda przekonać dwóch trzech solidnych grajków do początku przygotowań.
Liczba postów: 1,909
Liczba wątków: 14
Dołączył: Oct 2024
Reputacja:
80
08-06-2026, 21:00
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-06-2026, 21:00 przez Mosina.)
Ali po operacji kolana. W Iranie. Zostaje tam trzy miesiące i później powrót do Polski i rehabilitacja.
Niech obędzie się bez komplikacji
Liczba postów: 1,550
Liczba wątków: 14
Dołączył: Dec 2024
Reputacja:
63
My tu gadu gadu, a tymczasem w środę za niecały tydzień wylosują nam Larne FC (pół godziny drogi od Belfastu).
Liczba postów: 1,909
Liczba wątków: 14
Dołączył: Oct 2024
Reputacja:
80
Do końca czerwca wymiana murawy