10-06-2026, 07:28
(10-06-2026, 04:26)Róża napisał(a): No ale dlaczego?
Oficjalnie ten biały to błękitny ale sprawdzę sobie później, czy coś takiego funkcjonowało na San Domingo.
Tutaj wyjaśnienie: https://przegladsportowy.onet.pl/pilka-n...da/cmet16d
Ale sporo ludzi się nabrało.

