Liczba postów: 2,399
Liczba wątków: 5
Dołączył: Oct 2024
Reputacja:
21
Moder dla Nas to dobra opcja pytanie tylko czy woli grać u Nas o mistrza i LM czy kopać się w dole tabeli w Niemczech czy Serie A. Jego wybór to jest.
Liczba postów: 146
Liczba wątków: 0
Dołączył: Jan 2025
Reputacja:
3
Ponoć temat Lisa już dopięty, kwestia czasu na ogłoszenie transferu. Jak Mrozek ma odejść to oby to była prawda. Idealnie by bylo zeby nowy bramkarz zaczął się zgrywać z reszta zespolu od początku okresu przygotowawczego
Liczba postów: 1,028
Liczba wątków: 0
Dołączył: May 2025
Reputacja:
25
Do prawie to brakuje więcej niż mnie do emerytury.