12-06-2026, 17:10
I dobrze będzie dywan na LM
Bardzo dobry ruch.
Bardzo dobry ruch.
|
Ocena wątku:
Title: Quo Vadis Lech Poznań
Tryb drzewa |
Bardzo dobry ruch.
(12-06-2026, 23:04)Luqu napisał(a):(12-06-2026, 18:28)Skorpion napisał(a): A wiadomo co z nowym oświetleniem bo to stare nie spełnia norm UEFA plus nie można robić spektakli świetlnych. Wiadomo czy to też będzie zrobione?
Miało być robione w tym roku, ale coś nie ma info, że będzie to teraz... Przydałoby się.