Liczba postów: 1,028
Liczba wątków: 0
Dołączył: May 2025
Reputacja:
25
Albo nikt nie szuka bramkarza w XXI wieku grającego nogami w stylu Bartka.
Liczba postów: 1,028
Liczba wątków: 0
Dołączył: May 2025
Reputacja:
25
Przy czym ja nie mam problemu, jeżeli Mrozek zostanie bo to nam wyjdzie tylko na dobre.
Liczba postów: 207
Liczba wątków: 2
Dołączył: Oct 2024
Reputacja:
17
Co do Korony to kluby stać na takie kontrakty tylko nie widzę tego, że Korona dołoży na kontrakty kolejnych zawodników bo ściągnięcie jednego chyba nie daje tego skoku jakościowego?
Tak samo jak inne kluby. A jeśli taki by się działo to jest gwiazdą z dużą kasa a co z resztą piłkarzy?
Liczba postów: 2,399
Liczba wątków: 5
Dołączył: Oct 2024
Reputacja:
21
Oczywiście, że nam się to opłaca. Dwóch dobrych bramkarzy sprzedaż Mrozka za drobne też sensu nie ma.
Liczba postów: 242
Liczba wątków: 0
Dołączył: Feb 2025
Reputacja:
9
Mrozek na pewno się nie zgodzi na ławkę. Poza tym sprawa jest raczej jasna - Mrozek może odejść, klub nie będzie mu robił pod górkę i sprzeda nawet w promocji. I dobrze, bo tutaj chodzi o wiarygodność.