Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 10 głosów - średnia: 1.9
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Title: Ekstraklasa
Tryb drzewa
(16-06-2026, 19:45)Gugus napisał(a): Hellebrand w Koronie. 1,7mln. Co się dzieje w Ekstraklasie!?

W Ekstraklasie nie ma już biednych Drużyn, a nie, czekaj... jest Legia
 
Odpowiedz
Poza tym uzgodnić warunki można z kilkoma klubami a potem wybrać.
Był taki napastnik w Górniku na sesji zdjęciowej i wyjechał do Legii Smile
 
Odpowiedz
Tak ale u farmazona wahania nie było.
 
Odpowiedz
Niech idzie. Korona i tak tradycyjnie o spadek się będzie biła.
 
Odpowiedz
Te wszystkie ruchy, czyli zatrzymanie Jacka Zielińskiego, zatrzymanie Svetlina, transfer Hellebranda wskazują, że chyba chcą walczyć o coś więcej.
 
Odpowiedz
A to nie jest tak, że zabezpieczyli się bo odchodzi Svetlin? Bo jak dla mnie to jest ruch pod to.
 
Odpowiedz
(16-06-2026, 23:34)Róża napisał(a): Tak ale u farmazona wahania nie było.

Wg tego co piszą źródła z Korony wtedy tematu Hellebranda nie było.
Widocznie przebili Widzew i cała historia się zmieniła.
Kluby, piłkarze tak często zmieniają decyzję podczas okienka, że ja bym nie gadał, że farmazoniarz.
 
Odpowiedz
(17-06-2026, 08:14)Skorpion napisał(a): A to nie jest tak, że zabezpieczyli się bo odchodzi Svetlin? Bo jak dla mnie to jest ruch pod to.

Rzekomo Korona nie ma parcia i jeśli Lech znacząco nie przebije swojej ostatniej oferty to Kielczanie będą sobie grać w środku Svetlin - Hellebrand.
 
Odpowiedz
A ja się zastanawiam, czy ten Svetlin to przypadkiem w transakcji wymiennej to nie trafi do Górnika...

Wydaje mi się, że ten Dorsch przyjdzie...
 
Odpowiedz
Podobno Samsunspor informuje, że Dorsch nie dla Lecha.
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: 37 gości