Liczba postów: 755
Liczba wątków: 1
Dołączył: Mar 2025
Reputacja:
31
Pod kątem sportowym. Gdyby grała Kopenhaga i Karabach to byłaby sraczka a to są jednak ekipy obecnie od nich lepsze.
Liczba postów: 586
Liczba wątków: 0
Dołączył: Mar 2025
Reputacja:
13
Chciałem uniknąć dwójki z trójki Arhus, Thun, Sabat z naciskiem na Sabah że względu na tamtejszy piekielny upał w lipcu. Losowanie właściwie w południe więc wtedy wrócimy do tematu.
Liczba postów: 526
Liczba wątków: 1
Dołączył: Dec 2024
Reputacja:
10
Pechowe to losowanie koszyka jakby nie patrzeć
Liczba postów: 894
Liczba wątków: 28
Dołączył: Oct 2024
Reputacja:
31
No nie mamy szczęścia do tych losowań. Oby w południe ten trend się odwrócił.
Liczba postów: 73
Liczba wątków: 1
Dołączył: Jan 2025
Reputacja:
1
17-06-2026, 12:11
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-06-2026, 12:13 przez raszko.)
No szczęścia nie mamy.... Carstensen tam jeszcze gra?
Liczba postów: 301
Liczba wątków: 1
Dołączył: Dec 2024
Reputacja:
23
Kur... no zawsze najgorszy rywal w tym LM. Jak nie Karabach to mistrz Danii zamiast jakichś Łotyszy czy San Marino.
Liczba postów: 894
Liczba wątków: 28
Dołączył: Oct 2024
Reputacja:
31
Najgorzej... ktoś może coś więcej napisać o Duńczykach?
Liczba postów: 586
Liczba wątków: 0
Dołączył: Mar 2025
Reputacja:
13
to się nie dzieje... po raz kolejny losujemy najgorzej jak się da