Liczba postów: 2,399
Liczba wątków: 5
Dołączył: Oct 2024
Reputacja:
21
Rywal najtrudniejszy ale.. chcemy grać w LM to takich trzeba robić. No Panowie w gabinetach mówimy ,,sprawdzam" transfery na już nie na koniec sierpnia. Trener musi mieć czym pracować. Rywal w zasięgu ale wzmocnienia konieczne.
Liczba postów: 782
Liczba wątków: 2
Dołączył: May 2025
Reputacja:
24
Hakans/Bengtsson - Palma/Rodriguez/Jagiełło - Walemark/Sayyadmanesha
Były czasy, że wyglądało to gorzej.
Liczba postów: 1,028
Liczba wątków: 0
Dołączył: May 2025
Reputacja:
25
Tej, on gra jeszcze w A - klasie. Szacunek.
Liczba postów: 2,399
Liczba wątków: 5
Dołączył: Oct 2024
Reputacja:
21
Czyli w teorii jeszcze jeden uniwersalny na skrzydła by się przydał.
Liczba postów: 1,028
Liczba wątków: 0
Dołączył: May 2025
Reputacja:
25
Lepiej skupić się na stoperku i defensywnym.
Liczba postów: 2,399
Liczba wątków: 5
Dołączył: Oct 2024
Reputacja:
21
Na stoperka to potrzebujemy dwóch w tej chwili.
Liczba postów: 894
Liczba wątków: 28
Dołączył: Oct 2024
Reputacja:
31
Myślę, że przyjdzie do wyjściowego z Mońką. Na rezerwie Skrzypczak, Douglas i Janyszka (chyba, że uda się n wypożyczenie). Osobiście będę zaskoczony jak sprowadzą dwóch stoperów.
Liczba postów: 1,028
Liczba wątków: 0
Dołączył: May 2025
Reputacja:
25
Jeżeli Milić podpisze to Janyszka musi iść na wypożyczenie. Tak czy siak przyjdzie 1 stoper.