Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 9 głosów - średnia: 1.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Title: Quo Vadis Lech Poznań
Tryb drzewa
Liczę jeszcze Janyszke - póki co nie padła jasna deklaracja z klubu o wypożyczeniu.
 
Odpowiedz
Ciekawe czy podpisanie Irańczyka na PS oznacza, że to nasz nowy DP będzie w typie "kot-Palmiorz", na wypo z wykupem za kilka MEUR. Zobaczymy. Ja się spodziewałem, że tak ściągać będą własnie skrzydłowego.
 
Odpowiedz
(19-06-2026, 11:37)rojber napisał(a): Liczę jeszcze Janyszke - póki co nie padła jasna deklaracja z klubu o wypożyczeniu.

Okej, nie chcę się spierać o to, ale utrzymanie tego chłopaka to jakieś zupełne grosze akurat. Liczmy pięciu.
 
Odpowiedz
(19-06-2026, 10:14)Róża napisał(a):  i ma dołączyć lewonożny stoper, pomimo Milicia. 

To pewne info? (bo postuluję to od kilku miesięcy, więc byłbym wniebowzięty)

(19-06-2026, 09:13)Skorpion napisał(a): Alexa nie ma co liczyć na stoperze. Dlatego piszę o dwóch. Na skrzydło także by się jeszcze jeden kot przydał.

Nie skreslałbym Douglasa. Nie można zignorować tej rewelacyjnej rundy na początku - to pokazało jego potencjał. Jeżeli grał tak, że powołoano go do reprezentacji, to teraz, gdy wchodzi w prime time wiekowy, sufit ma jeszcze wyżej. Trzeba to z niego wycisnąć. Tak samo ze Skrzypczakiem.
 
Odpowiedz
(19-06-2026, 11:38)dst95 napisał(a):
(19-06-2026, 11:37)rojber napisał(a): Liczę jeszcze Janyszke - póki co nie padła jasna deklaracja z klubu o wypożyczeniu.

Okej, nie chcę się spierać o to, ale utrzymanie tego chłopaka to jakieś zupełne grosze akurat. Liczmy pięciu.

Zgadza się, zapewne grosze ale z drugiej strony jest nam potrzebnych 6 stoperów? W przypadku Janyszki może się okazać, że chłopak ma papiery jak Mońka i może w hierarchi wskoczyć np. na 3-4 miejsce (licząc, że przyjdzie solidny grajek). To już wolę pożegnać Milica a kasę z jego kontraktu dołożyć jakiegoś kozaka.
 
Odpowiedz
(19-06-2026, 11:51)rojber napisał(a):
(19-06-2026, 11:38)dst95 napisał(a):
(19-06-2026, 11:37)rojber napisał(a): Liczę jeszcze Janyszke - póki co nie padła jasna deklaracja z klubu o wypożyczeniu.

Okej, nie chcę się spierać o to, ale utrzymanie tego chłopaka to jakieś zupełne grosze akurat. Liczmy pięciu.

Zgadza się, zapewne grosze ale z drugiej strony jest nam potrzebnych 6 stoperów? W przypadku Janyszki może się okazać, że chłopak ma papiery jak Mońka i może w hierarchi wskoczyć np. na 3-4 miejsce (licząc, że przyjdzie solidny grajek). To już wolę pożegnać Milica a kasę z jego kontraktu dołożyć jakiegoś kozaka.

Tu pełna zgoda.

Red. Staszewski napisał wczoraj na X (chyba jakoś tam w miarę poinformowany, bo chyba pierwszy napisał wprost, że chodzi o Sayyadmanesha i podał kwotę za podpis) na temat stopera tak:

"Muszą wzmocnić. I szukają poważnego gościa".

https://x.com/s_staszewski/status/206761...54702?s=20
 
Odpowiedz
Stoper powiedzmy będzie ogarnięty. Mnie jeszcze martwi lewa strona. Moutinho kompletnie nie dojeżdżał a przyszłość Gurgula w Lechu nie jest jasna. Z resztą nawet jakby został to chyba powinni rozważyć odpalenie Moutinho i sprowadzenie kogoś solidnego do rywalizacji.
 
Odpowiedz
Bardzo ciekawy artykuł Szymona Janczyka na temat naszego nowego nabytku:

https://weszlo.com/tak-lech-dopial-darmo...M903qloa3g

Na uwagę moim zdaniem zasługują zwłaszcza te 2 fragmenty:

"Sayyadmanesh zaczął przekonywać się do projektu Lecha, w czym pomógł także Ali Gholizadeh. Krajan skrzydłowego zasługuje na wyróżnienie, bo zachwalał Lecha dokładnie wtedy, gdy sam wahał się, czy zostanie w klubie, gdy trwały negocjacje kontraktowe. Mógł temat olać, tymczasem zachęcał, namawiał i… przekonał."

Oraz:

"Allahyar Sayyadmanesh miał kolejkę chętnych, jak to bywa w przypadku piłkarzy, którym kończą się umowy. Chciały go kluby w Belgii, gdzie wyrobił sobie dobrą markę. To piłkarz, który obstawi i lewą, i prawą stronę ofensywy. Zagra nawet z przodu, więc stanowi naprawdę dobre zabezpieczenie kilku pozycji. Dlatego chciało go Charleroi czy – tak podają irańskie media – Anderlecht. Według wiedzy Weszło Irańczykiem zainteresowany był też Augsburg, ale tam nie odgrywałby pierwszoplanowej roli. W ojczyźnie do wyliczanki dodają hiszpańskie Levante i niemieckie Schalke 04."

To, co cieszy, to to, że już kilka źródeł podkreśla, że to była "jedynka" Lecha na tę pozycję. To bardzo cieszy. Zapewne były na tej liście inne mocne nazwiska, a pozyskanie jedynki zawsze musi cieszyć, bo znaczy, że było do niego wyjątkowo duże przekonanie.

Dodatkowo w klubie mówią, że obserwowali go już od kilku lat, ale nie był dostępny dla takich maluczkich jak my.

Mega.
 
Odpowiedz
Był taki piłkarz co też zagrał parę dobrych meczów Filip D a potem przepadł. Alex przez ostatnie dwa sezony grał pół. Jaka pewność,że za chwilę znowu nie wypadnie. Bardzo ryzykowane.
 
Odpowiedz
Nowy mówi, że najlepiej czuje się na lewej stronie. Może grać też na prawej i w ataku, ale jako priorytetową pozycję podaje lewe skrzydło.
Rutkowski popłynął z politycznymi wtrąceniami w rozmowie z Irańczykiem. Już po pierwszej próbie zrobienia sobie roastu z jego ojczyzny powinien zauważyć, że ten raczej nie chce ciągnąć tematu, a żartowniś Piotr ciągnie...
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: 25 gości