Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 10 głosów - średnia: 1.9
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Title: Ekstraklasa
Tryb drzewa
Spokojnie w drugiej lidze jest jeszcze paru ,,Lewandowskich" tym razem na pewno się uda Big Grin
 
Odpowiedz
(Wczoraj, 22:49)koziołek napisał(a): Moim zdaniem może tak się zdarzyć ale tylko poprzez słabość innych. Legia być może będzie przepychać mecze, grać podobnie jak wiosną a reszta może punktować różnie.
Wolałbym nie widzieć ich w czubie tabeli ale nie jest to dla mnie jakaś abstrakcja.

Tylko, że nikt nie chce być słabym. Jest Lech, Górnik, Jaga, Raków, GKS specjalnie nie chce się osłabiać tylko dokupuje kolejnych grajków, inwestuje Korona, porządki robi Pogoń, Widzew robi drugie podejście. Jest Wieczysta, jest Wisła. 
To ponad połowa ligi.
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: 3 gości