22-06-2026, 23:06
Spokojnie w drugiej lidze jest jeszcze paru ,,Lewandowskich" tym razem na pewno się uda
|
Ocena wątku:
Title: Ekstraklasa
Tryb drzewa |
(22-06-2026, 22:49)koziołek napisał(a): Moim zdaniem może tak się zdarzyć ale tylko poprzez słabość innych. Legia być może będzie przepychać mecze, grać podobnie jak wiosną a reszta może punktować różnie.
Wolałbym nie widzieć ich w czubie tabeli ale nie jest to dla mnie jakaś abstrakcja.
(22-06-2026, 23:06)Skorpion napisał(a): Spokojnie w drugiej lidze jest jeszcze paru ,,Lewandowskich" tym razem na pewno się uda