Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 10 głosów - średnia: 1.9
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Title: Ekstraklasa
Tryb drzewa
Spokojnie w drugiej lidze jest jeszcze paru ,,Lewandowskich" tym razem na pewno się uda Big Grin
 
Odpowiedz
(22-06-2026, 22:49)koziołek napisał(a): Moim zdaniem może tak się zdarzyć ale tylko poprzez słabość innych. Legia być może będzie przepychać mecze, grać podobnie jak wiosną a reszta może punktować różnie.
Wolałbym nie widzieć ich w czubie tabeli ale nie jest to dla mnie jakaś abstrakcja.

Tylko, że nikt nie chce być słabym. Jest Lech, Górnik, Jaga, Raków, GKS specjalnie nie chce się osłabiać tylko dokupuje kolejnych grajków, inwestuje Korona, porządki robi Pogoń, Widzew robi drugie podejście. Jest Wieczysta, jest Wisła. 
To ponad połowa ligi.
 
Odpowiedz
Legia po prostu nie ma kasy. Nie ma inwestora. Pan Pudel więcej nie dołoży. Biorą jakiś Zjawińskich czy inny asów co się od Warty odbijają i liczą na cud i drugiego Lewego. Plus trener jednego klubu któremu tylko tam idzie. No nic znowu walka o spadek? Nie sądzę pewnie środek.
 
Odpowiedz
(22-06-2026, 23:06)Skorpion napisał(a): Spokojnie w drugiej lidze jest jeszcze paru ,,Lewandowskich" tym razem na pewno się uda Big Grin

Ja bym się nie śmiał. My dostaliśmy Lewego od losu bo nie byliśmy tak bogaci. A Legia celowała wyżej. Teraz się role odwróciły ale to wcale nie znaczy że też oni trafią dzięki temu jakiś talent. Z biedy czasem rodzą się dobre rzeczy
 
Odpowiedz
Ale Papszun raczej nie jest fanem młodych talentów. Nikt młody w Rakowie furory nie zrobił, kilku było Mosór, Trelowski...
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: 2 gości