Liczba postów: 2,415
Liczba wątków: 5
Dołączył: Oct 2024
Reputacja:
21
Legia po prostu nie ma kasy. Nie ma inwestora. Pan Pudel więcej nie dołoży. Biorą jakiś Zjawińskich czy inny asów co się od Warty odbijają i liczą na cud i drugiego Lewego. Plus trener jednego klubu któremu tylko tam idzie. No nic znowu walka o spadek? Nie sądzę pewnie środek.
Liczba postów: 1,047
Liczba wątków: 0
Dołączył: May 2025
Reputacja:
25
Ale Papszun raczej nie jest fanem młodych talentów. Nikt młody w Rakowie furory nie zrobił, kilku było Mosór, Trelowski...
Liczba postów: 767
Liczba wątków: 1
Dołączył: Mar 2025
Reputacja:
31
Tylko, że ci których oni biorą z 2 ligi to nie są nowi Lewandowscy bo ten będąc w wieku tych asów strzelał Realowi 4 bramki w półfinale Ligii Mistrzów. To są stare konie są.
Liczba postów: 599
Liczba wątków: 0
Dołączył: Mar 2025
Reputacja:
13
Generalnie to ta Legia przestaje grzać, dla mnie to już średniak ligi który nie jest żadnym rywalem w walce o Majstra i nie ma też szans by spadli z ligi. Do tego stopnia zdziadziali, że tam już nie ma nawet Grajka który by mnie wkurwiał - żadnych Radoviców, Vukovicw, Luquinhasów czy Joshuów, nawet dziadersa Jędzy czy tej pizdy w lokach na ławce już nie będzie. Bida Koledzy, bida...
Liczba postów: 1,047
Liczba wątków: 0
Dołączył: May 2025
Reputacja:
25
Katolik, zawsze na propsie.
Liczba postów: 599
Liczba wątków: 0
Dołączył: Mar 2025
Reputacja:
13
Ten Augustyniak to dla mnie jednak Widzewiak, przechrzta ale Widzewiak