Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 10 głosów - średnia: 1.9
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Title: Ekstraklasa
Tryb drzewa
Spokojnie w drugiej lidze jest jeszcze paru ,,Lewandowskich" tym razem na pewno się uda Big Grin
 
Odpowiedz
(22-06-2026, 22:49)koziołek napisał(a): Moim zdaniem może tak się zdarzyć ale tylko poprzez słabość innych. Legia być może będzie przepychać mecze, grać podobnie jak wiosną a reszta może punktować różnie.
Wolałbym nie widzieć ich w czubie tabeli ale nie jest to dla mnie jakaś abstrakcja.

Tylko, że nikt nie chce być słabym. Jest Lech, Górnik, Jaga, Raków, GKS specjalnie nie chce się osłabiać tylko dokupuje kolejnych grajków, inwestuje Korona, porządki robi Pogoń, Widzew robi drugie podejście. Jest Wieczysta, jest Wisła. 
To ponad połowa ligi.
 
Odpowiedz
Legia po prostu nie ma kasy. Nie ma inwestora. Pan Pudel więcej nie dołoży. Biorą jakiś Zjawińskich czy inny asów co się od Warty odbijają i liczą na cud i drugiego Lewego. Plus trener jednego klubu któremu tylko tam idzie. No nic znowu walka o spadek? Nie sądzę pewnie środek.
 
Odpowiedz
(22-06-2026, 23:06)Skorpion napisał(a): Spokojnie w drugiej lidze jest jeszcze paru ,,Lewandowskich" tym razem na pewno się uda Big Grin

Ja bym się nie śmiał. My dostaliśmy Lewego od losu bo nie byliśmy tak bogaci. A Legia celowała wyżej. Teraz się role odwróciły ale to wcale nie znaczy że też oni trafią dzięki temu jakiś talent. Z biedy czasem rodzą się dobre rzeczy
 
Odpowiedz
Ale Papszun raczej nie jest fanem młodych talentów. Nikt młody w Rakowie furory nie zrobił, kilku było Mosór, Trelowski...
 
Odpowiedz
Tylko, że ci których oni biorą z 2 ligi to nie są nowi Lewandowscy bo ten będąc w wieku tych asów strzelał Realowi 4 bramki w półfinale Ligii Mistrzów. To są stare konie są.
 
Odpowiedz
Generalnie to ta Legia przestaje grzać, dla mnie to już średniak ligi który nie jest żadnym rywalem w walce o Majstra i nie ma też szans by spadli z ligi. Do tego stopnia zdziadziali, że tam już nie ma nawet Grajka który by mnie wkurwiał - żadnych Radoviców, Vukovicw, Luquinhasów czy Joshuów, nawet dziadersa Jędzy czy tej pizdy w lokach na ławce już nie będzie. Bida Koledzy, bida...
 
Odpowiedz
Z wkurwiających został Augustyniak. Oby nowa mudzina Tero Yebnęła mu z bara, bo wybitnie cwaniakowaty Rafałek jest.

https://m.youtube.com/shorts/2RQ1YdI6dMc

Let's go Kolejorz!
 
Odpowiedz
Katolik, zawsze na propsie.
 
Odpowiedz
Ten Augustyniak to dla mnie jednak Widzewiak, przechrzta ale Widzewiak
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: 5 gości