Liczba postów: 2,405
Liczba wątków: 5
Dołączył: Oct 2024
Reputacja:
21
No i git. U nich z dwa zrobić i u Nas ich dobić i tyle.
Liczba postów: 595
Liczba wątków: 0
Dołączył: Mar 2025
Reputacja:
13
UEFA decyduje a praktyka jest taka że ci co w eliminacjach pierwszy mecz grają we wtorek rewanż mają w środę i odwrotnie. W play-offach jest podobnie.
Dlatego idealnie byłoby zagrać z Dunczykami pierwszy mecz we wtorek i mieć te cztery dni odpoczynku pomiędzy meczami
Liczba postów: 213
Liczba wątków: 2
Dołączył: Oct 2024
Reputacja:
17
No czyli UEFA zdecydowała, że pierwszy we wtorek?
Liczba postów: 595
Liczba wątków: 0
Dołączył: Mar 2025
Reputacja:
13
Nie jestem pewien choć mam nadzieję że Dunczycy skądś wiedzą. Nigdzie indziej nie ma info a on8 piszą ze wtorek i 19.00.
Piszę tylko o praktyce jaką ma miejsce i na przykład z Breidablikiem graliśmy pierwszy mecz we wtorek a rewanż w środę; natomiast z Crveną pierwszy mecz w środę a rewanż we wtorek.
Liczba postów: 1,558
Liczba wątków: 14
Dołączył: Dec 2024
Reputacja:
63
Brązowy John Terry z Ghany zameldował się właśnie w Kolejorzu.
Liczba postów: 1,039
Liczba wątków: 0
Dołączył: May 2025
Reputacja:
25
I piłeczkę z autu też dorzuci na 11 metr, jakby od niechcenia.
Liczba postów: 1,558
Liczba wątków: 14
Dołączył: Dec 2024
Reputacja:
63
Widziałem. Na wysokości szesnastki lekko w piątkę jakby od niechcenia.
Liczba postów: 1,039
Liczba wątków: 0
Dołączył: May 2025
Reputacja:
25
Pobieżnie na sofascore przejrzałem jego profil i raczej jest non stop dostępny, czasami usiadł na ławie we Francji.