Liczba postów: 2,418
Liczba wątków: 5
Dołączył: Oct 2024
Reputacja:
21
Tylko nie na tym to polega jak ściąganie randomowych chłopaków z jednym dobrym sezonem i wypisywaniem, że to nowy Lewy. Już nie mówiąc o tym, że tego Adamskiego widziałem w Warcie i to co robił tam to zakrawało na kpinę był po prostu totalnie drewniany i słaby. Odpaliła go Warta i nic tego nie zmieni.
Liczba postów: 922
Liczba wątków: 28
Dołączył: Oct 2024
Reputacja:
31
No to jest ta kluczowa różnica pomiędzy obecną ekstraklasą a tą sprzed kilku lat gdzie Raków Papszuna tryumfował - liczba chętnych do tytułu czy pucharów z kasą i ambicjami jest większa jak wtedy. Pytanie tylko jak to się przełoży na faktyczną grę. Ja osobiście jednak tonuje huraoptymizm, oczywiście cieszy mnie spierdolina jaka tam się dzieje i niech to się pogłębia ale kurde mam jakieś takie przeczucie, że będą z przodu.