Liczba postów: 1,031
Liczba wątków: 0
Dołączył: May 2025
Reputacja:
25
Oczywiście. Ale może też być lepszy niż Gurgul z Anderssonem do kupy.
Liczba postów: 526
Liczba wątków: 1
Dołączył: Dec 2024
Reputacja:
10
Powtórzę się - dokładnie to samo przyszło mi do głowy…
Liczba postów: 242
Liczba wątków: 0
Dołączył: Feb 2025
Reputacja:
9
Skoro mamy Gumę, to nie ma Carstensena, byłoby głupotą go sprowadzać. Potrzebujemy LO, a nie sztukowanego PO co pogra na LO. Dziwię się, że tak na to nie patrzycie.
Liczba postów: 2,400
Liczba wątków: 5
Dołączył: Oct 2024
Reputacja:
21
Szkoda ale miejmy nadzieje, że Guma będzie grał na takim samym poziomie.
Liczba postów: 1,031
Liczba wątków: 0
Dołączył: May 2025
Reputacja:
25
Chwilowo to nie mamy ani tego ani tamtego.
Liczba postów: 242
Liczba wątków: 0
Dołączył: Feb 2025
Reputacja:
9
No ale wiadomo o co chodzi. Gumę już prawie mamy, a LO pewnie szukamy.
Liczba postów: 1,031
Liczba wątków: 0
Dołączył: May 2025
Reputacja:
25
Pereira ma oferty, więc wolałbym obu tych graczy mieć zakontraktowanych, zwłaszcza jak jest okazja.
Liczba postów: 2,400
Liczba wątków: 5
Dołączył: Oct 2024
Reputacja:
21
Nie śledziłem tematu aż tak dokładnie. Spadła cena za Rasmusa? Do miliona? Czy tak sobie marzymy po prostu.
Liczba postów: 1,031
Liczba wątków: 0
Dołączył: May 2025
Reputacja:
25
Podobno jego klub chce go ponownie wypożyczyć z opcją wykupu.