Liczba postów: 2,399
Liczba wątków: 5
Dołączył: Oct 2024
Reputacja:
21
Tam jest nerwowe szukanie piłkarzy z łapanki. To nawet na meczykach chyba ktoś opowiadał, że mieli sensownych piłkarzy do wzięcia za mniejsze siano ale zawsze było jakieś ale.
Liczba postów: 897
Liczba wątków: 28
Dołączył: Oct 2024
Reputacja:
31
Teraz tak sobie patrzę i 1,5 mln euro za gościa co w eklapie strzelił 5 bramek w 20 meczach to chyba trochę za dużo. Stal zrobiła chyba biznes życia;D
Liczba postów: 1,909
Liczba wątków: 14
Dołączył: Oct 2024
Reputacja:
80
W tym pół sezonie. Rok temu 16 bramek. 5 asyst
Liczba postów: 2,399
Liczba wątków: 5
Dołączył: Oct 2024
Reputacja:
21
Gual też był takim asem a potem się okazało co i jak. Co nie zmienia faktu, że oby się okazał takim samym zawodnikiem ja teraz w stali.
Liczba postów: 858
Liczba wątków: 0
Dołączył: Oct 2024
Reputacja:
37
Gdzieś czytałem ciekawy artykuł o tym transferze. Trochę tendencyjny, ale zwrócili tam uwagę na moim zdaniem jedną istotną rzecz. On odbijał się z hukiem od Dynama, CSKA i ....Rakowa. Z tego ostatniego dochodzą sygnały, że z mentalem u niego nie za dobrze. Jakieś historie z obrażaniem się itd. Rzekomo jakiś klub zrezygnował z jego usług po telefonie po opinię do Rakowa.
Co by nie mówić, to w Legii oczekiwania i ciśnienie są nieco na innym poziomie, niż w Mielcu czy też w drużynie balansującej na krawędzi najwyższej klasy rozrywkowej Izraela. Pewnie porównywalne z Kijowem czy tez Moskwą. I oby to było dobry znak:-)
Liczba postów: 1,550
Liczba wątków: 14
Dołączył: Dec 2024
Reputacja:
63
Plusem jest, że do Białegostoku jedziemy w niedzielę po ich czwartkowym rewanżu w Brugii.
Liczba postów: 387
Liczba wątków: 2
Dołączył: Jan 2025
Reputacja:
11
A czasem oni nie mogą jeszcze jakiegoś jednego meczu przełożyć?
Liczba postów: 168
Liczba wątków: 3
Dołączył: Oct 2024
Reputacja:
3
Rakow z Gornikiem 40 minuta i 0-0..... w strzalach. Musi byc widowisko...
Liczba postów: 41
Liczba wątków: 1
Dołączył: Oct 2024
Reputacja:
0
21-02-2025, 22:19
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 21-02-2025, 22:20 przez Hasan.)
Czasem lepiej się nir wyrywać.
Czasem lepiej się nie wyrywać.