09-05-2026, 06:20
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-05-2026, 06:26 przez strzelisty jupiter.)
"Mistrzostwo da nam 56 punktów. Więcej nie potrzeba."
Tak pisałem 19. kwietnia. Bądźcie spokojni.
Żadna z innych drużyn nie osiągnie w tym sezonie tego pułapu punktowego.
Bez stresu możecie palić grilla dzisiaj, a jutro - po sobotnich meczach - gięta z ognia wjedzie już z radością.
Tak pisałem 19. kwietnia. Bądźcie spokojni.
Żadna z innych drużyn nie osiągnie w tym sezonie tego pułapu punktowego.Bez stresu możecie palić grilla dzisiaj, a jutro - po sobotnich meczach - gięta z ognia wjedzie już z radością.
