09-05-2026, 11:17
No i można wyjebać Leo czy Hakansa bo wejdą za nich Fiabema i Szymczak. A na szpicy Agnero! Jeszcze na deser powrót wychowanka Marchwińskiego i mamy dream team.
|
Ocena wątku:
Title: Quo Vadis Lech Poznań
Tryb normalny |