10-05-2026, 20:47
Zostają jeszcze Bracia Węgrzy. Dziś AEK pokonując Panathinaikos umocnił się w drodze do Mistrza. Okrutnie się jaram tym rozstawieniem w Q4 - wiem, trzeba tam jeszcze dotrzeć ale mam takie wewnętrzne przekonanie ze LM teraz albo jeszcze długo nie.
