10-05-2026, 21:51
(10-05-2026, 20:51)rojber napisał(a): Informują, że Lech w przypadku MP będzie rozstawiony w IV rundzie el. LM.
Niestety, jest to kompletna bzdura powielana przez portale ogólnosportowe. Jest dobrze, ale nadal może się wszystko wysypać.
Patrzymy jeszcze na:
-Węgry (nie może wygrać Ferencvaros)
-Izrael (nie może wygrać Maccabi) - tu jest ekstremalnie blisko realizacji celu, tylko jakiś cud mógłby dać mistrza Maccabi
-Szkocja (musi wygrać Hearts)
-Austria (musi wygrać LASK)
Minimum trzy z tych czterech założeń musi się zrealizować żebyśmy mieli rozstawienie w Q4. Za tydzień powinno już być wszystko jasne.
