11-05-2026, 13:00
To może być zmęczenie psychiczne. W końcu pokażcie mi sezon po 2022 roku żeby miał realne zastępstwo na ławce. Jeśli zależy Ci na wynikach klubu a nie swoim ego, to jest to bardzo wyniszczające
|
Ocena wątku:
Title: Quo Vadis Lech Poznań
Tryb normalny |