11-05-2026, 15:32
Dlatego, że nigdy nie poszliśmy na całość. Nie można było szukać zawodnika, który zaakceptuje rolę zmiennika i poczeka na szansę. To można robić w drugim, trzecim roku kontraktu takiego gościa jak Ishak, ale nie pozniej. Jakis Vatnik odmawiał, po odwiedzeniu miasta - pewno, bo nie chciał na 7 minut wchodzić.
Trzeba zresetować to myślenie. Jest Agnero, który jest napastnikiem 3 albo 4. Musi wejść ktoś o innej specyfice - bardzo techniczny i szybki napadzior.
Trzeba zresetować to myślenie. Jest Agnero, który jest napastnikiem 3 albo 4. Musi wejść ktoś o innej specyfice - bardzo techniczny i szybki napadzior.
