Nie podejście na poważnie pod Pululu bez kontraktu będzie moim zdaniem skandalem. Ali zwolnił nam dużo budżetu płacowego swoją kontuzją, trzeba wykorzystać tę sytuację i uderzać do Angolańczyka. Jestem w sumie na 99% przekonany, że do naszego grania pasowałby idealnie i ładowałby bramy aż miło. Pod rozegranie w ataku też się nadaje.
Zgodzę się z przedmówcą, że podejście "szukamy napastnika na ławkę" jest kuriozalne. Skoro chcą jeszcze wprowadzać jakiegoś młodego, to niech wypożyczą Agnero, ale Pululu/poważny napastnik musi się tutaj pojawić.
Zgodzę się z przedmówcą, że podejście "szukamy napastnika na ławkę" jest kuriozalne. Skoro chcą jeszcze wprowadzać jakiegoś młodego, to niech wypożyczą Agnero, ale Pululu/poważny napastnik musi się tutaj pojawić.
