11-05-2026, 19:25
Ale to było pewne. My umiemy ściągać napastników ale jedynki. Potem jest problem bo druga jedynka też chce grać. W tym przypadku co teraz kupić nowego za kapitana i zapewnić go o placu a Ishak niech wchodzi z ławki.
|
Ocena wątku:
Title: Quo Vadis Lech Poznań
Tryb normalny |