11-05-2026, 20:24
No żyję.. bo muszę komuś tłumaczyć, że aby w zdaniu nie było pięć razy ,,Ishak" napisałem kapitan. Nie musi mieć opaski kapitan to osoba która ma charakter i to coś nawet bramkarz może to mieć.
To raz a dwa ale wtedy musisz mieć dwóch równorzędnych napastników a każdy piłkarz sprawdza gdzie idzie i kto gra na jego pozycji. Pewnie część z nich patrzy widzi Ishaka w ataku i daje sobie spokój.
To raz a dwa ale wtedy musisz mieć dwóch równorzędnych napastników a każdy piłkarz sprawdza gdzie idzie i kto gra na jego pozycji. Pewnie część z nich patrzy widzi Ishaka w ataku i daje sobie spokój.
