13-05-2026, 14:37
Ciekawi mnie czy jest tam jakiś zapis 1+1. Jeśli takiego zapisu nie ma to trochę dziwne, chyba, że mocno zjechali z wynagrodzenia.
|
Ocena wątku:
Title: Quo Vadis Lech Poznań
Tryb normalny |