13-05-2026, 15:35
Zagra, spokojnie. Trzeba będzie wiosną odrabiać straty po grze w Lidze Mistrzów.. Dla mnie wystarczy by wiosną znów wybatożył Legię
|
Ocena wątku:
Title: Quo Vadis Lech Poznań
Tryb normalny |