13-05-2026, 17:21
Przełożone mecze niedługo się zaczną.
Mam nadzieję, że pierwszy potoczy się zgodnie z zasadą zaległych meczów czyli "dopisywał sobie wilk punktów kilka, a dopisali je rywale wilka". W drugim ktoś z wilków musi te punkty zdobyć natomiast idealnie gdyby oba zdobyły tylko jeden.
Mam nadzieję, że pierwszy potoczy się zgodnie z zasadą zaległych meczów czyli "dopisywał sobie wilk punktów kilka, a dopisali je rywale wilka". W drugim ktoś z wilków musi te punkty zdobyć natomiast idealnie gdyby oba zdobyły tylko jeden.
