13-05-2026, 20:05
(13-05-2026, 20:00)pacal napisał(a): Jeśli dobrze liczę właśnie zapewniliśmy sobie eliminacje LM - mamy już min. 2 miejsce.Tak, ostatnio Antonio zrobił małą tabelę. Przy równej liczbie pkt może wyprzedzić nas tylko Jagiellonia pod warunkiem, że różnica zdobytych i straconych bramek będzie lepszy niż nasz.
Górnik nie może już nas wyprzedzić jeśli się z nami zrówna punktami, w żadnej konfiguracji (ani Lech i Górnik po 56, ani Lech, Górnik, Jaga, ani Lech, Górnik, Raków, ani Lech, Górnik, Jaga, Raków po 56 pkt).
A z drugiej strony nie mogą nas jednocześnie wyprzedzić Jaga i Raków, tylko jeden naraz z tych 2 zespołów.
