13-05-2026, 20:06
Włodar i Janczyk piszą/mówią, że kontrakt jest korzystny dla obu stron. To znaczy, że Ali wróci do solidnej pensji jak wróci do kadry meczowej (czyli pewnie realnie przełom marca/kwietnia 2027). A dopóki będzie rehabilitacja to jakaś skromna podstawa i opłata za rehabilitację. Win-Win. Dobry ruch ze strony włodarzy Lecha. Nie wróci na ostatnie 6 meczów w dobrej formie i dołoży wtedy kilka bramek/asyst.
