13-05-2026, 20:07
(13-05-2026, 19:59)Janiko napisał(a):(13-05-2026, 19:57)MichalM napisał(a): Grunt, że Górnik odpada, teraz wygrana Rakowa albo remisRemis nie daje nam mistrzostwa DZIŚ? Czy mimo wszystko trzeba czekać do soboty ?
nie daje bo nie mamy lepszego bilansu z Jagą, jest remis i liczą się bramki. A bramki można strzelać jak w 93 roku do ostatniej minuty ostatniej kolejki.
wtedy musimy zremisować w Radomiu.
