13-05-2026, 20:14
W każdym razie, oby teraz remisik i już naprawdę kataklizm musiałby się stać, żeby nam to zabrali. Ale niezależnie od wszystkiego, dwa mecze do końca trzeba wygrać do jaja, żeby budować Mrozkowi czyste konta i uciułać chociaż te dwie bańki, żeby było z czego dołożyć chytrusom z Glasgow.
