Najpierw, mecze bezpośrednie (mamy lepszy bilans z Górnikiem, Rakowem. Z Jagą taki sam - dwa remisy). Później w przypadku remisu bilans bramek w tych meczach (skoro z Jagą jest równo w meczach bezpośrednich to i w bramkach ciągle remis), następnie bilans bramek w ogóle, i tu mamy na razie dopiero przewagę nad Jagą - na obecną chwilę my mamy +15, Jaga +12. Kiedy i tu jest remis następnie liczy się liczba wygranych meczów w sezonie - my mamy w tym momencie 15, Jaga 13. Gdy nadal jest remis patrzymy na liczbę zwycięstw na wyjeździe w całym cyklu rozgrywek. Po tym patrzymy na mniejszą liczbę punktów za kartki (czerwona kartka = 3 punkty, żółta kartka = 1 punkt, wykluczenie na skutek dwóch żółtych kartek = 3 punkty, uwzględniające 1 punkt za pierwszą żółtą kartkę). Gdy ciągle jest remis liczy się wyższe miejsce w klasyfikacji Fair Play. Na końcu jest losowanie.
Sezon jest pojebany, ale chyba nie aż tak, żeby o MP decydowało losowanie
Sezon jest pojebany, ale chyba nie aż tak, żeby o MP decydowało losowanie
