13-05-2026, 21:29
Na ten moment Górnik i Lech mają najlepsze bilanse bezpośrednie tzn po 12 pkt. Najgorszy chyba Jagiellonia.
Więc jeśli dobrze rozumiem to przy równej liczbie pkt MP będzie się rozstrzygał między nami, a Górnikiem.
Ale...jebać to. My robimy swoje!
A Raków...kurwa grać!
Więc jeśli dobrze rozumiem to przy równej liczbie pkt MP będzie się rozstrzygał między nami, a Górnikiem.
Ale...jebać to. My robimy swoje!
A Raków...kurwa grać!
