13-05-2026, 21:29
(13-05-2026, 20:42)Mosina napisał(a):(13-05-2026, 20:39)Róża napisał(a): Wynik bezpośrednich spotkań przy 4 zespołach z 56 pkt to mała tabela a w niej mamy 2 pkt mniej od Górnika.
nie ma czegoś takiego jak "mała tabela". rozpatruje się sytuację każdej pary osobno wg regulaminu. Podanego kilka postów wyżej
Oczywiście że jest. Jest osobny punkt regulaminu na rozstrzygnięcia przy równych punktach dla więcej niż w 2 drużyn. Właśnie "mała tabela".
