Kurde no ci to mają ale wór szczęścia w ostatnich 2 meczach.
Mam nadzieję że z GKSem się to skończy, szczególnie że Romanczuk nie zagra za kartki.
Trzeba wygrać z Radomiakiem.
Mam nadzieję że z GKSem się to skończy, szczególnie że Romanczuk nie zagra za kartki.
Trzeba wygrać z Radomiakiem.
