13-05-2026, 22:40
Tylko wygrana w Radomiu. Jesli nawet zremisujemy, to podamy Jadze dawkę motywacji i będzie bardzo gorąco w ostatniej kolejce.
Szkoda, że grają po nas. Ale nic - tak jak pisałem dużo wcześniej - tylko 59 pkt da MP, najlepiej już w weekend.
Szkoda, że grają po nas. Ale nic - tak jak pisałem dużo wcześniej - tylko 59 pkt da MP, najlepiej już w weekend.
