13-05-2026, 22:54
(13-05-2026, 22:39)MichalM napisał(a): 3 strony o małej tabeli...i na ch*j nam to było?
Jest jak jest. Do ostatniego gwizdka mamy wszystko w swoich nogach.
Cały czas jest możliwa mała tabela jak my 2x przegramy Jagiellonia zremisuje i wygra a Górnik 2x wygra xD
Chłopaki dadzą radę w Radomiu. Zimny ich dobrze ustawi taktycznie

