13-05-2026, 23:00
w razie niemca to tak naprawdę lepiej że wygrała Jaga - ma wyjazd na Nową Bukową i Zagłębie w ostatniej kolejce, na nich zawsze można liczyć. Raków ma Piasta i Arkę więc jeśli gdzieś był promil ryzyko to tutaj.
Jestem spokojny o wynik w Radomiu - tak jak byłem niespokojny o Arkę już na tydzień przed tym meczem.
W meczu z Wisłą już tylko la zabawa
Jestem spokojny o wynik w Radomiu - tak jak byłem niespokojny o Arkę już na tydzień przed tym meczem.
W meczu z Wisłą już tylko la zabawa
