13-05-2026, 23:25
Żeby 56pkt wystarczyło to Jaga musiałaby przegrać któryś mecz, w innym przypadku nas przeskoczą, ewentualnie Górnik dwie wygrane. Natomiast po co to liczyć, mamy dwa mecze, wszystko w naszych nogach i w Radomiu gramy jeszcze bez większej presji. Zrobić swoje i zamknąć temat MP w sobotę o 22:15. A najlepiej o 21 prowadząc 3-0.
