14-05-2026, 07:26
W sumie to tu snujemy scenariusze jak byśmy mieli przejebać dwa mecze. Tak na prawdę mamy najłatwiejszy zestaw meczy wśród zainteresowanych tytułem. Wyjazd do Radomia, który zapewnił sobie utrzymanie i zapewne wjechało rozprężenie. Później u siebie Wisłę, która położyła lachę na ligę parę kolejek temu. Oczywiście nie mówię, że nasi mają wyjść na luzie z myślą, że przeciwnik się położy. Generalnie mamy 4p przewagi nad Jagiellonią i łatwiejsze mecze, no kurwa nie możemy tego spierdolić

