14-05-2026, 07:35
Dobry pomysł, jak mnie pamięć nie myli w ramach tej karty będziesz miał dużo zniżek na wejściówki do różnych atrakcji, czy niektóre nawet za darmo. Wykup sobie jedynie z dużym wyprzedzeniem wejście do Sagrady (ja kupiłem z miesiąc wcześniej), do Park Guell też bilety przez neta (nie kupisz na miejscu). Jak będziesz w okolicy stadionu to polecam wejść sobie na piwko i "burgera" do Pane e Salame.
