14-05-2026, 08:22
Właśnie, bojażni bez liku jakbyśmy przypadkowo byli liderami i na dwie kolejki przed końcem nam pokażą gdzie raki zimują. Radomiak gra ofensywną piłkę i mocno się zdziwię jeśli bedzie inaczej w sobotę a nam przecież pięknie wychodzi gra z kontry. Wygryzć zwycięstwo i otwierać szampany! Tym bardziej ,że nie mam jeszcze prezentu dla żony na sobotnie urodziny xD
