(13-05-2026, 20:10)MichalM napisał(a):(13-05-2026, 20:08)Róża napisał(a):(13-05-2026, 20:00)pacal napisał(a): Jeśli dobrze liczę właśnie zapewniliśmy sobie eliminacje LM - mamy już min. 2 miejsce.
Górnik nie może już nas wyprzedzić jeśli się z nami zrówna punktami, w żadnej konfiguracji (ani Lech i Górnik po 56, ani Lech, Górnik, Jaga, ani Lech, Górnik, Raków, ani Lech, Górnik, Jaga, Raków po 56 pkt).
A z drugiej strony nie mogą nas jednocześnie wyprzedzić Jaga i Raków, tylko jeden naraz z tych 2 zespołów.
A co z małą tabelą przy 4 zespołach z 56 pkt bo ja już nic nie rozumie.
Tylko Jaga może nas wyprzedzić jeśli będzie miała lepszą różnice między strzelonymi a straconymi bramkami.
Oba nasze mecze zakończyły się remisami.
Reszta na naszą korzyść
Przy remisie wczoraj, następnie naszych dwóch porażkach i potem wszystkich wygranych Jagi, Rakowa i Górnika mielibyśmy małą tabelę i Jaga nie tyle. że by nas nie wyprzedziła, tylko byłaby w ogóle poza podium. My przy takiej małej tabeli mielibyśmy mistrza, tak samo przy każdej innej konfiguracji z trzema drużynami z równą ilością punktów na koniec sezonu. W wypadku gdyby tylko Jaga nas doścignęła, ona byłaby mistrzem.
