(14-05-2026, 08:12)strzelisty jupiter napisał(a): Tak naprawdę to trzy, bo strzelili nam dwie przy Bułgarskiej, a my im nic przy Słonecznej. Nie zmienia to faktu, że wreszcie obronimy tytuł.Tak naprawdę to trzy bo były dwa remisy a nie kto komu strzelił na wyjeździe.
Jest kurwa!
Jagiellonia zdobędzie jeszcze maksymalnie trzy oczka. A może i tylko dwa. Czterech nie uciułają.
I tak będziemy się tu przerzucać do soboty albo sobót dwóch. Serce i rozum. Dopóki każdy scenariusz jest możliwy. Niestety nie takie wtopy świat widział. Także ten w Poznaniu.
Ale fakt że wszytko wskazuje że drużyna powinna to udźwignąć. W tym sezonie nawet jak przegrywają to potrafią się odwinąć. Ale takiego mega spokoju to nie mam

