14-05-2026, 08:42
(14-05-2026, 08:12)strzelisty jupiter napisał(a): Tak naprawdę to trzy, bo strzelili nam dwie przy Bułgarskiej, a my im nic przy Słonecznej. Nie zmienia to faktu, że wreszcie obronimy tytuł.
Jest kurwa!
Jagiellonia zdobędzie jeszcze maksymalnie trzy oczka. A może i tylko dwa. Czterech nie uciułają.
Nie liczą już bramek na wyjazdach także mamy z nimi remis. Wtedy liczą się pozostałe warunki wg regulaminu.

