14-05-2026, 08:57
Myślę, że tak. Chłopa nie będzie większą część sezonu. Pojawi się przy dobrych wiatrach w połowie rundy wiosennej. Do tego jeśli nie zapewnili wariantu 1+1 no to gdzieś Lech musiał coś dla siebie ugrać.
|
Ocena wątku:
Title: Quo Vadis Lech Poznań
Tryb normalny |