14-05-2026, 09:08
Jak będziemy mieli tyle samo punktów co Jagiellonia to niestety bilans bramkowy będzie niekorzystny. Na tę chwilę mamy lepiej (57-42 vs. 53-39), ale jak przegramy dwa mecze np. 2x po 1:0 to będziemy mieć 57-44 (+13) a Jagiellonia jak wygra 1:0 i zremisuje 0:0 to będzie miała co najmniej 54-39 (+15)
Więc... po wygraną do Radomia!
Więc... po wygraną do Radomia!
