14-05-2026, 09:59
(14-05-2026, 09:22)Zabal napisał(a): W zeszłym roku przedostatnia kolejna nasza na Bukowej która nas przybliżyła do Mistrzostwa. Teraz Jagiellonia jedzie tam by dostać od GJS-u oklep lub remis który daje nam Mistrza i koniec tematu.
A my wygrać w Radomiu i zamknąć wszystkim ryje na kolejne miesiące. Do boju Kolejorz!
czysto formalnie, ich remis w Katowicach nie daje nam mistrzostwa
dlatego scenariusz "my wygrać w Radomiu i wszystkim zamknąć ryje" - to najlepszy scenariusz.
wierzę w Nielsa i jego pragmatyczne podejście, widać że chociaż on się nie podpala, jeśli wierzyć jego słowom nawet nie zna innych meczów i scenariuszy - więc będzie nastawiał zespół tak jak należy, czyli jedziemy po zwycięstwo.
