14-05-2026, 10:18
Ja liczę, że limit szczęścia Jaga wykorzystała. Ślizgnęli się w meczu ze śledziami. Wczoraj wygrali mimo, że to Raków miał od chuja sytuacji i był po prostu lepszy. Liczę też na to, że GKS będzie chciał wykorzystać niepowtarzalną szansę na puchary. W przyszłych latach taka szansa może się już nie zdarzyć. Dojdzie pewnie bogaty Widzew i podłączy się pod walkę o pucharu, Legia też pewnie się ogarnie, niewiadomo jak Wisła Kraków.

